Haberler - Şükrü Nailipaşa İlkokulu

Haberler

14 ŞUBAT DÜNYA ÖYKÜ GÜNÜ

Dünya öykü gününde Türk edebiyatının seçkin yazarlarının seçme hikayelerini, tüm sınıflarımızda birlikte okuduk.

Devamı

KİTAP GÜNÜ ETKİNLİĞİ KATILIM BELGESİ DAĞITIMI TÖRENİ

II. Dönemin başlangıcı itibariyle başladığımız kitap günü etkinliğimize katılan çok değerli velilerimize katılım belgeleri okul müdürümüz Özcan YETKİN tarafından takdim edildi. Okul müdürümüz Özcan YETKİN " ideal öğrenciye ulaşabilmemiz için, ideal öğretmen ve ideal veli olmamız gerekir. ideal öğretmen ve ideal veli olabilmek için de çok okumalı ve okuduklarımızı öğrenci eğitimine tatbik etmeliyiz. Okuyarak ve okuduklarımızı hayatımıza uygulayarak İDEAL OKUL hedefimize bir adım daha yaklaşacağız. Bu sebeple KİTAP GÜNÜ etkinliğimize önümüzdeki yıl devam edeceğiz. Velilerimizden katılımın daha fazla olmasını bekliyoruz." dedi. 

Devamı

2017/2018 Eğitim Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni

 4. sınıf öğrencilerimiz başarıyla dört yılı bitirerek, Şükrü Nailipaşa İlkokulu nu , gidecekleri okullarda temsil etmek üzere yuvadan uçtular. Çalışkan Arı larımıza bir ömür boyu başarı, sağlık ve mutluluklar diliyoruz.

Devamı

DERS ARASI DİL MOLASI PROJESİ

Bu projenin gereçekleştiği "Sessiz Oda" çok amaçlı etkinlik alanınnın yapımında büyük emekleri geçen başta Ergül YANCI ve diğer velilerimize çok teşekkür ederiz.Bu alan DADM projesinin dışında, toplantılar, veli etkinlikleri, kulup dersleri, kitap okuma salonu, zeka ve akıl oyunları salonu olarak da kullanılmaktadır.

Devamı

2017/2018 Eğitim Öğretim Yılı I. Dönem Karne Töreni

 Bugün karnelerimiz alacağımız için hepimiz çok mutlu ve gururluyuz.

Devamı

CUMHURİYET BAYRAMINI COŞKUYLA KUTLADIK

Cumhuriyet Bayramını coşkuyla kutladık. Cumhuriyetin kuruluşunun 93. yıldönümünde Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi minnetle ve saygıyla anıyoruz. 

Devamı

SARIYER İLÇESİ İLKOKULLAR ARASI ZEKA VE AKIL OYUNLARI FESTİVALİ

Okul müdürümüz Özcan YETKİN in önderliğinde düzenlenen SARIYER İLÇESİ İLKOKULLAR ARASI ZEKA VE AKIL OYUNLARI FESTİVALİ okulumuzda düzenlenmiştir. Emeği geçenlere teşekkür ederiz.

Devamı

2016-2017 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI SARIYER KAYMAKAMLIĞI AÇILIŞ PROGRAMI

2016-2017 eğitim öğretim yılının açılış programını okulumuzda gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz. emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Devamı

DÜNYAYA BİR İYİLİK YAP GERİ DÖNÜŞÜME DESTEK VER

Birinci sınıf öğretmenimiz Füsun Erim ÖKSÜZ ve öğrencilerinin koordine ettiği projemiz ile atık yağları toplayarak çevreye zarar vermesinin önüne geçmek ve daha önemlisi öğrencilerimizi çevre konusunda bilinçlendirmek istiyoruz. Projeye sizlerin de desteğini bekliyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. 

Devamı

SINIF KAHVALTILARIMIZ DEVAM EDİYOR....

Okul-Aile Birliğimiz-velilerimiz ve okul idaresi arasındaki iletişimi-işbirliğini  en üst seviye çıkarma amaçlı sınıf kahvaltılarımız devam etmektedir. Bu yıl bize evsahipliği yapan "HAYROLA CAFE" ye velimiz Yasemin-İbrahim DEMİRHAN ailesine çok teşekkür ederiz.....

Devamı